HAKKIMIZDA

The Architectory 2020 yılında iç mekan ve ürün tasarımı uygulamaları yapmak üzere İstanbul’da kurulmuştur.
Ofisimiz yurt içi ve yurt dışı pazarlarında etki yaratacak, motivasyonu yüksek genç ve yetenekli tasarımcıların bir araya geldiği, zengin bir ekipten oluşmaktadır.
Bizler takım olarak mimar, tasarımcı ve inşaatçıyız ama her şeyden önce müşterilerimizin hayallerini, yaşam alanlarını konfor ve sanata dönüştürmekte olan güçlü bir ekibiz.
The Architectory ekibi olarak tutkumuz ve amacımız gereksinimlere ve ihtiyaçlara cevap veren zamansız, sade, şık ve karakterli mekanlar yaratmaktır. Bu mekanlara da yılların verdiği tecrübe ve uzmanlığımızın ışığına dayanarak hayat vermekteyiz.

Ezgi Demiröz

1985 yılında İstanbul da dünyaya geldi. Küçüklüğünden beri büyük aşkla gönül verdiği İç Mimarlık mesleğine yönelik ilk adımlarını İstanbul Ticaret Üniversitesinde ve Almanya da Hochschule für Technik Stuttgart Üniversitesinde attı. Mezun olmasının ardından yaklaşık beş sene farklı inşaat ve mimarlık firmalarında çalıştı.
Gün geçtikçe yaptığı her projede iş tecrübesini ve vizyonunu müşterilerinin ihtiyaçlarıyla daha iyi birleştirdiğini belirtiyor.
Küçük büyük demeden tüm projelere aynı önemi veren Demiröz, gerçek lüksün detaylarda gizli olduğuna inandığını belirtiyor.

Handan Topçu

1980 yılında İzmit’te dünyaya geldi. İç mimarlık eğitimini Maltepe üniversitesinde tamamladıktan sonra uzun yıllar konut, cafe/restaurant ve ticari alan gibi projeleri içeren büyük bir yelpazede deneyimlerini tamamladı.
20 yılı aşkın sürede edindiği deneyimlere dayanarak ekip çalışmasına büyük önem veren Topçu, müşterilerimizin ihtiyaçlarını iyi anlamanın bizi bugünlere getiren en önemli adımlardan biri olduğunu söylüyor.

Our Customers Say

What we are doing

Malis libris invidunt an qui. Petentium ullamcorper ne pri

Graphic Design

Ne sit hinc ceteros, munere omnesque mea ei. Ad ridens convenire eam.

Exterior & Interior

Ne sit hinc ceteros, munere omnesque mea ei. Ad ridens convenire eam.

Furniture Design

Ne sit hinc ceteros, munere omnesque mea ei. Ad ridens convenire eam.